icon-aq_block_1

Idėja

Analizuojame užsakovo lūkesčius, priimame ir teikiame naujas vizualinės produkcijos idėjas bei kuriame scenarijus. Parenkame tinkamiausius metodus pasiekti vizualinės komunikacijos tikslus.

icon-aq_block_2

Pasiruošimas

Atliekame preprodukcijos darbus, pradedant scenarijaus rašymu, baigiant kadruočių piešimu, aktorių bei lokacijų paieška.

icon-aq_block_3

Filmavimas

Sričių profesionalai vykdo filmavimo darbus, pasitelkdami naujausias technologijas padedančias realizuoti vizualinius lūkęsčius. Pateikiame siūlymus atitinkančius koncepcijos įgyvendinimą.

icon-aq_block_4

Postprodukcija

Atliekame greitą ir kokybišką meninį video produkcijos apipavidalinimą. Atliekame montažo, spalvų korekcijos, garso dizaino, vizualiųjų efektų, subtitravimo ir kitus postprodukcijos etapo darbus.


Vestuvės

Vestuvių filmavimas - tai darbas ir tuo pačiu menas į kurį esame orientuoti ypatingai. Prodiusuojame sąlyginai trumpos formos (20 - 30 min. trukmės) vestuvinius filmus , taip pat kuriame vestuvių dienos anonsą (2 - 3 min. trukmės). Filmavimo komandą sudaro trys žmonės. Be atsakingo požiūrio į vizualią šventės pusę siūlome kokybišką garso įrašimą bei vietovių pristatymą kadrais filmuotais iš oro. Stengiames likti ištikimi savo kinematografiniam stiliui ir esame už tai vertinami. Nepaisant įdėto mūsų indelio, šventės filmo grožį kuriate Jūs.

Reprezentaciniai / Įvaizdiniai klipai

Korporatyvinis arba įvaizdinis klipas apie įmone, produktą ar paslaugą yra skirtas tieseiogiai komunikuoti su kitais verslo subjektais bei potencialiais klientais ir formuoti jūsų prekinio ženklo identitetą. Filmo kūrimas pradedamas nuo idėjų konceptualizavimo, kuomet aiškiai numatome būsimo filmo paskirtį ir jo tikslinę auditoriją, parenkame optimaliausius metodus filmo gamybai ir atliekame filmavimo darbus, kurie gali trukti vieną dieną arba ištisus metus. Atliekant postprodukciją galime filmą praturtinti grafiniais elementais bei animacijomis, taip pat subtitruoti bei dubliuoti kitomis kalbomis.

Seminarai, konferencijos, koncertai

Filmuojame konferencijas, seminarus, įvairius kitokio profilio mokymus bei koncertus. Galime pasiūlyti trumpos formo renginio pristatomąjį video bei nuoseklų dėstomos medžiagos arba koncerto linijinį montažą. Filmavimo darbus atliekame keliomis kameromis, kad būtų užtikrintas nuoseklus ir kokybiškas medžiagos pateikimas. Profesionaliai įgarisiname kalbėtoją ir esant reikalui galime pasiūlyti papildomą apšvietimą. Taip kuriame trumpus mokomuosius filmukus jūsų pasirinkta tema.

Muzikiniai klipai

Esame sukūrę daugiau nei 15 muzikinių klipų Lietuvos ir užsienio rinkai. Muzikinių klipų gamybos procesas dažnai tampa itin įdomia patirtimi abiems kūrėjų pusėms. Neretai bendradarbiavimas yra tęstinis ir užmezgame ilgalaikius santykius su užsakovais. Stengiamės, kad vizualinis produktas derėtų su muzikiniu, siekiame aukštos meninės bei komercinės vertės ir džiaugiamės galėdami kurti kultūros produktą, taip prisidėdami prie visuomenės mentaliteto formavimo.

Priešvestuviniai (love story) klipai

Priešvestuvinis arba kitaip "love story" klipas yra ne tik puiki pramoga vestuvių dienos pokyliui bet ir reikšmingas atsiminimas ateičiai. Priešvestuvinių klipų filmavimas yra bendras kurybinis procesas kuriam netaikomos jokios taisyklės. Įprastai standartinės 2- 4 min. trukmės "love story" klipas nufilmuojamas per vieną dieną dvejose trijose pasirinktose vietovėse. Dažniausiai priimame bendrus režisūrinius sprendimus, tačiau vis dažniau poros pasitiki mūsų kūrybiškumu bei netradiciniais sprendimais ir kūrybinį procesą visiškai perleidžia į mūsų rankas.